Güncel

Yanar Mart Sonunda Dinleyicileriyle Buluşacak

Yanar Mart Sonunda Dinleyicileriyle Buluşacak

Sözü ve müziği Uğur Özçelik ait olan Yanar, birçok dinleyicinin seveceği ve müzik listelerinde üst sırada yer alabilecek şarkılardan biri olarak yorumlanıyor. Henüz yayınlanmamış olmasına rağmen popülerlik kazanmış olması ve birçok kişi tarafından da merak edilmesi bu durumu açıklıyor. Genç sanatçı Uğur Özçelik’in parçası Yanar, hayranları tarafından büyük bir hevesle bekleniyor. Birçok müzik listesinde yer alacağı bilinen ve hevesle takip edilen şarkının çıkış tarihi için herkes heyecanlı. Yola çıkmış olması da şarkı hakkında beklentilerin ve yorumların yapılmasına neden oluyor. Uğur Özçelik’in önceki single çalışmaları ve tecrübelerinden kaynaklı olarak da beklentiler bir hayli yüksek. Geçtiğimiz günlerdeyse Yanar’ın klip çalışmalarının tamamlandığı biliniyor. Yanar, 22 kişilik profesyonel bir ekiple, 2 farklı şekilde çekildi. Klip çalışmaları toplamda üç gün sürdü.

Yeni dönemde, Yanar ile beraber başarısını arttıracak gibi görünen Uğur Özçelik, Yanar ile fark yaratacak gibi. Çünkü Yanar için oldukça güzel yorumlar alınıyor. Ayrıca yanarın diğer parçalardan çok daha farklı olması bekleniyor. Yorumculuğu ve üretkenliğiyle öne çıkan Uğur Özçelik de hayranlarının sorularına olumlu geri dönüşlerde bulunuyor. Verdiği cevaplarla kendisinin de bu konuda hevesli olduğunu ve başarıya karşı inancının olduğunu görebiliyorsunuz. Büyük bir özveriyle tamamlanan çalışma, kısa süre sonra dinleyicileriyle buluşacak. Yanar, birçok kişinin en sevdiği karşılardan biri olarak hafızalara kazınırken bir dönem için popülerliğini en üst seviyede tutacağı da tahmin ediliyor. Bu görüşler, Uğur Özçelik tarafından da sunulmaya devam ediliyor. Uğur Özçelik kendi düşüncelerini, hayranlarının sorularını cevaplayarak iletiyor. Ayrıca kendisinin de yayınlanma tarihini büyük bir ilgiyle beklediği biliniyor. Hayranları, Uğur Özçelik sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullandığından oradan takip ediyorlar. Sizler de şarkının ilk dinleyicilerinden biri olmak için genç şarkıcının sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Uğur Özçelik Yanar ile Güçlenecek

Uğur Özçelik Yanar ile ön plana çıkmasının haricinde, diğer çalışmalarıyla da anılıyordu. Single çalışmaları, ünlü isimlerle beraber yürüttüğü çalışmalar ve çok daha fazlasıyla ün kazanmış bir isim olduğu söylenebilir. Zaten kendisi, eğitimini de bu alanda tamamlamıştır. Uğur Özçelik 1990 doğumlu. İstanbul Kadıköy’de doğmasının ardından, eğitim hayatını yeteneğinin olduğu alana çevirmiştir. Severek ve ilgiyle eğitim alırken İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Türk müziği bölümü okumuştur. Üniversitesi eğitimini tamamlamasının yanı sıra, ses eğitimi, temel sahne eğitimi gibi önemli alanlarda da kendini geliştirmiştir. Bu yüzden şimdilerde her çalışmasıyla övünülen ve Türk müziğinin yıldızı parlak isimlerinden biri olarak geçmektedir. Özellikle Yankı ile büyük bir ses getireceği düşünülmektedir.

Genç Sanatçı Şarkısından Oldukça Umutlu

Genç şarkı yazarı ve şarkıcı olan Uğur Özçelik, Yanar ile daha da başarılı bir seviyeye ulaşacak. Kendisi şarkının çıkış tarihi için mart ayının sonlarını gösterirken farkındalık sahibi olduğunu da gösteriyor. Hayranlarına ve Yanar’ın bekleyenlerine özel olarak, “Çalışmalarımızı en iyi şekilde tamamladığımızı düşünüyorum. Dönemin ihtiyacına uygun, herkese hitap edebilecek bir parça Yanar. İnsanların kalbine dokunmasını ve uzun bir dönem sevilerek dinlenmesini umuyoruz. Artık yola çıktı, mart sonunu ben de sizin gibi heyecanla bekliyorum.” Şeklinde yorumda bulunuyor. Kendisi daha genç yeteneklere örnek olacak bir başarıya ve cesarete sahip ve bunu da en iyi şekilde yansıtıyor. Gerek tazı gerekse çalışmalarıyla tüm dikkatleri de üzerine çekmeye devam ediyor.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDZejAvbij7_DEa3qu8W_8Q

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu